Nową hala do produkcji gruntów epoksydowych

Firma Den Braven Czech and Slovak a.s. działa na rynku chemii budowlanej od ponad 20 lat. W tym czasie zdobyła duże doświadczenie, referencje i zrealizowała niezliczone projekty (od małych do dużych kontraktów państwowych). W naszym własnym centrum testowym opracowujemy i testujemy dla Was niezawodność naszych produktów. Dzięki nowoczesnym technologiom i doświadczonym technologom powstaje szeroka gama produktów, które grupujemy w zintegrowane systemy. Na sezon budowlany przygotowaliśmy dwie linie produktów, które będą oznaczone EPOXIN i PUREXIN.

Pod koniec 2020 roku zakończyliśmy dalszą rozbudowę naszego zakładu produkcyjnego w Przerowie o nową halę do produkcji gruntów epoksydowych, powłok i szpachli, które sprzedajemy pod marką EPOXIN.

Nowa rozbudowa już teraz w pełni spełnia swoje zadanie, tj. mieszanie surowców wyjściowych, tworzenie mieszanin produktów, a następnie pakowanie ich do opakowań konsumenckich. Oprócz powierzchni do produkcji w hali znajdują się również powierzchnie magazynowe.

 

 

EPOXIN F1000 DRY

EPOXIN F5000

EPOXIN DEKOR

PUREXIN F4000