Nowe aerozole techniczne i ich podział na kategorie

W naszej ofercie pojawiła się nie tylko nowa kategoria produktowa, ale także nowe produkty – aerozole techniczne. Jest to kompleksowa kolekcja produktów, które zaspokoją potrzeby zarówno amatorów, jak i profesjonalistów zajmujących się konserwacją i naprawą różnych urządzeń i powierzchni. Kategoria obejmuje następujące podkategorie:

  • Smary: Różnorodne smary w sprayu, które zapewniają długotrwałą ochronę i smarowanie ruchomych części mechanicznych.
  • Spraye: Szeroka gama sprayów technicznych, idealnych do czyszczenia, odtłuszczania i ochrony różnych powierzchni.
  • Lakiery w sprayu: Wysokiej jakości lakiery w sprayu, które gwarantują doskonałe wykończenie i ochronę powierzchni.
  • Serwisowanie samochodu: Produkty dedykowane do serwisowania i konserwacji samochodów, takie jak preparaty do czyszczenia silników, konserwacji elementów metalowych i inne.
  • Autokosmetyka: Preparaty do pielęgnacji samochodów, w tym środki do czyszczenia i pielęgnacji wnętrza oraz nadwozia pojazdu.

Farby w sprayu

W ramach optymalizacji naszej oferty produktowej, farby w sprayu zostały wyodrębnione jako osobna kategoria. Znajdziesz tutaj farby przeznaczone do różnych zastosowań, w tym farby do znakowania, farby wielokolorowe oraz podkłady w sprayu. Produkty te cechują się wysoką jakością i doskonałą przyczepnością, co pozwala na uzyskanie profesjonalnych rezultatów przy każdym użyciu.

Zobacz wszystkie aerozole techniczne